Hakkimizda
Go Global Reklam Ajansının Kurucuları  İlknur Arslantürk Çınar ve Ebru Yuvalı' dır.

Dijital Medya alanında  Go Global Reklam Ajansı olarak 2016 yılından buyana, gerek  Türkiye’de gerekse de Yurt Dışında faaliyet gösteren pek çok markalar, Kobiler , Esnaflar ve Sağlık sektörüne dijital dünyadaki yenilikleri sunuyoruz. Firmaların 360 derece dijital performansa yönelik çalışmalar yürüterek her adımda daha kalabalık kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.  

Özellikle Sağlık Sektöründe 8 yılın getirmiş olduğu deneyim ve uzmanlığın yanı sıra; her Doktorumuz  için ayrı enerji ve çalışma stratejisi ile yola başlıyoruz. Projelerinizi kendi projemiz gibi benimseyerek Doktorlarımızın dijital yol haritasını kusursuz bir biçimde belirliyor ve çalışmalara başlıyoruz. 

Go Global Reklam Ajansı olarak gereksiz detaylar içinde boğulmamayı, sonuç odaklı işler üretmeyi, marka bilinirliğini arttırmayı, sosyal medyada markanızdan söz edilmesini sağlamayı, arama motorlarında rakiplerinizi arkada bırakmayı ve dijital dünyada bugüne kadar gerçekleştirmek istediğiniz başarılı stratejileri beraber üretmeyi misyon edinir.